Olsztyńskie nazwy internetowe, pojęcia i zjawiska. Firmy, ludzie, okolice Olsztyna, Warmia i Mazury.
RSS
środa, 16 grudnia 2015

Condotels w Polsce i Olsztynie

Czym jest Condotel? Co to jest?

Apartamenty, luksusowe hotele - to inwestycja dewelopersko-hotelarska, to budynek stanowiący połączenie (condominium) zbioru mieszkań i hotelu. Najczęściej jest to obiekt klasy premium, kategoryzowany na 4-5 gwiazdek lub luksusowy tzw. holiday resort, czyli obiekt wypoczynkowy w atrakcyjnej miejscowości turystycznej np. w Olsztynie. Możesz mieć własny kawałek luksusowego hotelu, wypoczywać w nim i zarabiać na nim wynajmując go innym turystom i ludziom biznesu. Na tym polega to swoiste condominium. Condo hotele są coraz bardziej popularne również w Polsce. Zobacz więcej informacji o Condotel na znanym portalu oraz rzuć okiem na ogólnopolską stronę Condotel lub olsztyński adres Condotel.

Rynek nieruchomości w Olsztynie i Polsce na łamach stron z Olsztyna i działu olsztyńskich nieruchomości.

sobota, 05 grudnia 2015

samochód w olsztyńskim lesie

Olsztyn Auto-Moto.

Olsztyn położony jest na równinie Warmińskiej. Jest tu jednak wiele terenów leśnych i podmokłych, gdzie można wypróbować swój samochód. Jakimi autami miłośnicy szutrów i off-roadów pokonują te trudne leśne tereny? Jakie są tendencje motoryzacyjne w tym rejonie Polski?

Przedstawię kilka nazw marek samochodów, które są gotowe do odpowiedniego wykorzystania na olsztyńskim rynku motoryzacyjnym. Szerokie profile tych nazw samochodowych znajdziesz w Olsztyńskiej Internetowej Bazie Firm.

Znajdują się tam profile, dane, rankingi i statystyki nazw marek BMW, Chevrolet, Dacia, Fiat, Isuzu, Nissan, Opel, Peugeot, Seat, Volkswagen, Volvo oraz inne. Wszystkie nowe, wszystkie z Olsztyna, lecz o zasięgu ogólnopolskim, a nawet światowym. Olsztyński rynek samochodowy jest coraz bardziej kompletny.